Polinesian noni

Tajemnice noni z polinezjii..

  • Polinesian noni

    noni

Suplement diety Polinesian Noni powstaje z owocu noni, uważanego w niektórych częściach świata za dar od Boga. Dawkowanie noni uzależnione jest od wielu czynników, m.in.: wieku, wagi, celu stosowania, stosowanej diety oraz zaawansowania i przebiegu choroby.

Stosowanie:

Podstawowe dawkowanie Polinesian Noni dla osoby dorosłej to 30 ml jeden raz dziennie. Jest to równowartość nakrętki, w której znajduje się sok. Sok po otwarciu należy trzymać w lodówce, a przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć butelką. Należy pamiętać, że Noni należy spożywać na czczo.

Spożywanie soku noni można zwiększać bez żadnego ryzyka uszczerbku na zdrowiu. W razie pojawienia się dolegliwości żołądkowych np. u osób z wrzodami żołądka , należy stosować miedzy posiłkami z niewielka ilością wody. Nie łączymy z sokami, jogurtem ani mlekiem.

Zaleca się chorym o wadze 70kg, stosować sok noni 3x dziennie po 30 ml, za miarkę może posłużyć szklany kieliszek.

Polineisan Noni posiada atesty dla dorosłych, przed podaniem dzieciom należy skonsultować się z lekarzem. Optymalna dawka dla dzieci 2x 15 ml , czyli połowa nakrętki. Dzieci w wieku przedszkolnym 5ml.

Noni nie łączymy bezpośrednio z lekami , stosujemy w odstępie czasowym.

Jeżeli chcesz skonsultować dawkowanie, czy dokonać zakupu, zadzwoń na INFOLINIE 801 011 876